Реклама
Як нас знайти

Адреса
вул. Круглова,  1а, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93120

Графік роботи
Понеділок– пя’тница – з 8.00 до 16.00 години (перерва з 12.00 до 13.00 годин)

Про сайт

Сайт КП «ЛЖЕК №3 (м. Лисичанськ, Луганська область, Україна)

Діяльність

Рішенням Лисичанської міської ради від 18.09.2018 р. за № 557 «Про призначення управителей багатоквартирних будинків на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля» Комунальне підприємство «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 3» призначене управителем багатоквартирних будинків.

КП «ЛЖЕК № 3» надає співвласникам послугу з управління багатоквартирними будинками.

Послуга з управління полягає в забезпеченні управителем належних умов проживання, господарсько-побутових потреб мешканців будинку шляхом утримання і ремонту спільного майна будинку і його прибудинкової території.

Послуга з управління будинком включає в себе:

  • утримання спільного майна багатоквартирного будинку: прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкових територій, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем (крім обслуговування внутрішньобудинкових систем, які використовуються для надання відповідної комунальної послуги у разі укладення індивідуальних договорів на надання такої послуги, за умовами яких обслуговування таких систем здійснюється виконавцем комунальної послуги), утримання ліфтів і т.д. ;

  • закупівлю електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку;
  • поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку.